Sörvayvır Turabi Yine Gündemde, Hakan Hatipoğlu Turabi’yi Tehdit Etti, Acun Ilıcalı Küplere Bindi

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Turabi ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Turabi bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Turabi dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Turabi bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Turabi Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Turabi Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Turabi için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Turabi içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Turabi Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

 

Survivor All Star’da Heyecan Doruğa Çıktı! Hakan Hatipoğlu Turabi’yi Tehdit Etti, Acun Ilıcalı Küplere Bindi

TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star’ın 8. bölümü, nefes kesen anlara sahne oldu.

2. Dokunulmazlık Oyunu Heyecan Doruğa Çıkardı

Kazanan takımın erzak da kazanacağı 2. dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir rekabet yaşandı. Yeni kurallara göre oynanan oyunda halka atışında iyi olan takım, dokunulmazlığı kazandı.

Acun Ilıcalı Kolombiya’daki Skandal Olaya Dair Mesajını Açıkladı

Survivor All Star’ın 8. bölümünde, Acun Ilıcalı, Kolombiya’daki skandal olaya dair mesajını konseyde açıkladı. Ilıcalı, “Survivor’un ruhuna aykırı bu davranışı kınıyorum. Bu olaya karışan kişilerle ilgili gerekli işlemler yapılacaktır.” dedi.

Hakan Hatipoğlu Turabi’yi Tehdit Etti, Acun Ilıcalı Küplere Bindi

Oyun sonrası yapılan oylama sonrası, gönüllüler takımının oyları eşit dağıldı. Bu durumda, ada konseyinde yapılan oylamada, Doğukan Manço, potaya gitmeye hak kazandı.

Ancak, oylama sonrası Hakan Hatipoğlu ile Turabi Çamkıran arasında tartışma yaşandı. Hatipoğlu, Turabi’ye ağır sözler söyleyerek üzerine yürüdü. Acun Ilıcalı, oyun alanına dalıp Hatipoğlu’nu “Alın bunu” sözleriyle kovdu.

Fragmanda Hatipoğlu’nun Acun Ilıcalı’ya karşı da sert sözler söylediği görüldü. Hatipoğlu, “Senin yüzünden eleneceksin” diyerek Ilıcalı’yı tehdit etti.

Acun Ilıcalı Küplere Bindi

Fragmanda Acun Ilıcalı’nın, Hakan Hatipoğlu’nun tehditlerine tepki vermesi de dikkat çekti. Ilıcalı, “Bu ne biçim tehdit? Bu adam yarışmadan atılacak” diyerek Hatipoğlu’nu azarladı.

Ilıcalı’nın bu tepkisi, Hatipoğlu’nun diskalifiye olacağı ihtimalini güçlendirdi.

10. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Survivor All Star’ın 10. bölüm tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda, Hakan Hatipoğlu’nun diskalifiye olup olmayacağı merak konusu oldu.

Tanıtımda ayrıca, 10. bölümde oynanacak olan dokunulmazlık oyununun da oldukça zorlu olacağı görüldü.

Survivor All Star’ın 8. bölümü, Hakan Hatipoğlu’nun Turabi’yi tehdit etmesi ve Acun Ilıcalı’nın küplere binmesi ile damga vurdu. Hatipoğlu’nun diskalifiye olup olmayacağı ise 10. bölümde belli olacak.

Hakan Hatipoğlu’nun Diskalifiye Olması Durumunda Neler Olacak?

Hakan Hatipoğlu’nun diskalifiye olması halinde, Survivor All Star’da ilk diskalifiye olan isim olacak. Hatipoğlu, daha önce Survivor 2015’te de diskalifiye edilmişti.

Hatipoğlu’nun diskalifiye olması halinde, yerine yarışmaya yeni bir isim dahil edilecek. Bu ismin kim olacağı ise önümüzdeki hafta açıklanacak.

Survivor All Star’ın 10. bölüm fragmanı, Hakan Hatipoğlu ve Turabi Çamkıran arasında yaşanan kavgayla damga vurdu. Hatipoğlu’nun Acun Ilıcalı’yı da tehdit etmesi, diskalifiye olacağı ihtimalini güçlendirdi. Hatipoğlu’nun diskalifiye olması halinde, yerine yarışmaya yeni bir isim dahil edilecek.

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Turabi Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Turabi ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Turabi sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Turabi için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise sürpriz sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2024 Ocak 2023 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2024 Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın