Sörvayvır Turabi Eleme Adayı Oldu – Survivor All Star 2024’te 3. Eleme Adayı Turabi

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Turabi ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Turabi bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Turabi dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Turabi bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Turabi Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Turabi Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Turabi için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Turabi içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Turabi Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

 

Sörvayvır All Star 2024’te 3. Eleme Adayı Turabi Oldu

TV8’in sevilen yarışması Sörvayvır All Star 2024‘te, 22 Ocak 2024 tarihinde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde eleme adayını belirlemek için oylama yaptı.

Oylama sonucunda Ersin ve Turabi eşit oy alarak son oylamada karşı karşıya kaldılar. Son oylamada takım arkadaşları Turabi’yi eleme adayı olarak belirledi.

Turabi’nin eleme adayı olmasıyla, Sörvayvır All Star 2024’te haftanın 3. eleme adayı belirlenmiş oldu.

Turabi’nin Eleme Adaylı Olması Ekip Arkadaşlarını Üzdü

Turabi’nin eleme adayı olması, takım arkadaşları tarafından da üzüntüyle karşılandı. Nagihan, Turabi’ye destek vererek, “Seninle gurur duyuyorum. Her zaman seninle gurur duyacağım.” dedi.

Turabi ise eleme adayı olmasıyla ilgili olarak, “Yarışmaya devam etmek istiyorum. Elimden geleni yapacağım.” ifadelerini kullandı.

Haftanın 4. Eleme Adayı Belli Olacak

Sörvayvır All Star 2024’te 29 Ocak 2024 tarihinde oynanacak olan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, ada konseyinde eleme adayını belirlemek için oylama yapacak. Bu haftanın 4. eleme adayı da bu oylama sonucunda belli olacak.

 

 

 

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Turabi Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Turabi ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Turabi Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Turabi sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Turabi için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise sürpriz sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2024 Ocak 2023 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2024 Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın