Sörvayvır Hakan Turabi ile Neden Kavga Çıkardı? All Star 2024’te Turabi ve Hakan’ın kavgası

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Hakan ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Hakan bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Hakan dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Hakan bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Hakan Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Hakan Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Hakan için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Hakan içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Hakan Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır All Star 2024’te Turabi ve Hakan’ın kavgası

1 Ocak 2024 tarihinde ekrana gelen Sörvayvır All Star 2024’ün ilk bölümünde, Turabi ve Hakan arasında gerginlik yaşandı. Turabi, ödül oyununda Hakan’ın Cumali’ye yaptığı bir konuşmayı duyunca öfkelenerek Hakan’ın üzerine yürüdü.

Turabi, Hakan’a “Arkadan konuşma” diyerek bağırırken, Hakan da “Strateji yapıyorum” diyerek karşılık verdi. İki isim arasında tartışma giderek tırmandı. Turabi, Hakan’a “Seninle işim olmaz” dedi. Hakan ise “Seninle işim olmaz” diyerek Turabi’yi meydan okudu.

İki isim arasındaki kavga, Acun Ilıcalı’nın araya girmesiyle sona erdi. Ilıcalı, Turabi’yi sakinleştirerek onu oyun alanından uzaklaştırdı.

Peki, Turabi ve Hakan neden kavga etti?

İki ismin geçmişte de bir kavgaları olduğu biliniyor. 2016 yılında yayınlanan Sörvayvır yarışmasında da iki isim arasında tartışma yaşanmıştı. Ancak, bu tartışma o kadar büyümüyordu.

Bu seferki kavganın nedeninin ise Turabi’nin Hakan’a yönelik yaptığı açıklamalar olduğu tahmin ediliyor. Turabi, Hakan’ı “Yarışmayı kazanması imkansız” diyerek küçümsemişti. Hakan ise bu açıklamaya sinirlenerek Turabi’ye karşılık vermişti.

Sörvayvır All Star 2024’ün ilk bölümüyle birlikte Turabi ve Hakan arasında yeni bir rekabetin başladığı görüldü. İki ismin arasındaki rekabetin nasıl devam edeceği merak ediliyor.

Turabi ve Hakan’ın kavgası, Sörvayvır All Star 2024’ün daha ilk bölümünden itibaren heyecanı artırdı. İki iddialı ismin arasındaki rekabetin nasıl devam edeceği merakla bekleniyor.

Sörvayvır Hakan Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Hakan Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Hakan ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Hakan Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Hakan Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Hakan sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Hakan için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

 Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise sürpriz sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2024 Ocak 2023 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2024 Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın