Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Nisa ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Nisa bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Nisa dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Nisa bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Nisa Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Sörvayvır Nisa Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Nisa için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Nisa içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Nisa Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır’da Nisa oyun alanını terk etti! “Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik’

Sörvayvır All Star tüm heyecanıyla yayınlanmaya devam ediyor. Takımların son düzlükte zorlu performanslar sergilediği yarışma, 5 Haziran Pazar akşamı 125’inci bölümüyle ekranlara geldi. Kırmızı ve mavi takım, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nisa’nın oyun sonrası tavrı ve sözleri son bölüme damga vurdu. Ardından dokunulmazlık sonrası konseye giden kaybeden takım, bir arkadaşlarını eleme potasına yolladı. İşte detaylar… (Milliyet)

06.06.2022 09:30

Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sörvayvır, 5 Haziran akşamı 125’inci bölümüyle ekranlara geldi. Üçüncü dokunulmazlık oyununun oynandığı gecede, ünlüler ve gönüllüler kıran kırana yarıştı. Nefes kesen üçüncü dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan takım, aynı zamanda ödülün de sahibi oldu. İkinci dokunulmazlığı kırmızı takım kaybetmişti. İlk oyunun kaybedeni de mavi takımdı. İşte, Sörvayvır’da yaşananlar…
SURVİVOR’DA ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır All Star son bölümde; ünlüler ve gönüllüler, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlıkla birlikte ödül de kazananın oluyor. Günün ödülü ise döner, patates kızartması, salata oldu. Ayrıca yarışmacılar çarktan çıkacak ekstra lezzetin de tadını çıkarıyor. İlk turu 8-0 kırmızılar alırken ikinci turu da gönüller kazandı ve dokunulmazlık da mavi takımın oldu.
NİSA OYUN ALANINI TERK ETTİ! ‘SANKİ ÇÖP POŞEDİYDİK’

Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

İlk turdan hiç sayı alamayan ünlüler takımından Nisa, Ayşe ile çıktığı son oyunun bitiminde, ”Musmutlu mavi takım!” şeklinde sözler sarf etti. Benche geçtiğinde ise ”Beş ay emek ver, sonra biz harika bir mutlu takımız. İyi ki de böyle takımız. Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik orada” dedi. İlk turu kaybettikten sonra ise oyun alanını terk etti.

MURAT CEYLAN’DAN UYARI

Sunucu Murat Ceylan da, Nisa’nın tavrı üzerine, ”Sadece bunu Nisa yapmadı, başka arkadaşlarınız da yaptı. Artık buna bir dur deyin arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

“İSTENMEMİŞİM GİBİ HİSSETTİM”

Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Konseyde Ayşe, oyun alanında sarf ettiği sözleri Nisa’ya sordu. Nisa ise fazla alıngan ve duygusal olduğunu da belirterek, ”Ben herkesi eşit bir şekilde görüyordum. Ama ondan sonra kaybettikleri ilk dokunulmazlıkta sonra ‘Kesinlikle doğru karar verdik. Takım olarak da çok mutluyuz’ dedi. Ben de sordum, Atakan da ‘Böyle tabi ki daha mutluyuz’ dedi. Ben de sonra beş ay emek verdim, kendimi çöp kutusu gibi hissettim. Kendimi istenmemişim gibi hissettim” ifadelerini kullandı.
SURVİVOR ELEME ADAYLARI 5 HAZİRAN

Sörvayvır Nisa oyun alanını terk etti! Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır All Star yarışmasında ilk dokunulmazlığı gönüllüler kaybetmiş ve Hikmet, potaya giden ilk yarışmacı olmuştu. İkinci eleme adayı da ünlülerden Evrim olmuştu. Ünlülerde Adem, gönüllülerde de Nagihan performans birincisi seçilirken, haftanın üçüncü eleme adayı, yapılan oylama sonucunda Nisa oldu.

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Nisa Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Nisa ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Nisa sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Nisa için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir