Sörvayvır Adem Atakan kavgası! Sörvayvır 2022 yeni bölüm fragmanı Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2023 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2023 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Adem ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Adem bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Adem dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2023 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2023 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2023 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Adem bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Adem Survivor 2023 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2023 de Sörvayvır Adem Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2023 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Adem için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2023 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Adem içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2023 Nerede Çekilecek

Survivor 2023 için kritik tarih Ocak 2023. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Adem Survivor 2023 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır 2022 yeni bölüm fragmanı… Sörvayvır ’da Adem, Atakan kavgası!

Sörvayvır Adem Atakan kavgası! Sörvayvır 2022 yeni bölüm fragmanı Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır 2022 yeni bölüm fragmanı Adem ve Atakan arasında kavga çıkacağını gösterdi. Adem tünele girdiği esnada peş peşe arkasından ayağıyla dokunan Atakan gerginliği başlatacak. Ardından Adem “ben sana vurursam ama görürsün” ifadesini kullanınca ikili arasında ipler kopacak. İşte Sörvayvır fragman videosu ve bu akşam ekranda olacak bölümde yaşanacaklar…

Sörvayvır ’da yeni bölümde akıl almaz bir gerginlik olacak. Adem ’in tünele girdiği esnada peşinden hafif tekmeler savuran Atakan, birkaç kez Adem ’e temasta bulunacak.

Oyunun sona ermesinin ardından Adem, Atakan ’a “ben sana vurursam ama görürsün” ifadesini kullanacak. Bunun üzerine oldukça sinirlenen Atakan birden yerinden fırlayacak “vursana bir tane, ya gel vur ya” diyecek. Kendisini tutmak isteyen Anıl ’a da “çekil lan, Anıl elini çek sana da vururum” ifadelerini kullanacak.

SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 6 HAZİRAN PAZARTESİ

Pazartesi günü yayınlanacak bölümde Adem ve Atakan arasındaki gerginlik tavan yapacak. Sözlerine “gelsene vur Adem” diyecek. Adem ise “gelirim vururum tamam mı” diyecek. Araya giren Evrim ise “bu işin şakası yok ya” diyerek iki ismi sakinleştirmeye çalışacak.

Sörvayvır Adem Atakan kavgası! Sörvayvır 2022 yeni bölüm fragmanı Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır’da Nisa oyun alanını terk etti!

Sörvayvır Adem Survivor 2023 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Adem Survivor 2023 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Adem ekrana Survivor 2023 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Adem Survivor 2023 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Adem Survivor 2023 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Adem sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Adem için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın