Hikmet Tuğsuz Potada Bu akşam Sörvayvır eleme adayı kim oldu? 18 Ocak 2022 Sürgün adasına kampına kim gitti? Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Hikmet Tuğsuz ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Hikmet Tuğsuz bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Hikmet Tuğsuz dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Hikmet Tuğsuz bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Hikmet Tuğsuz Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Hikmet Tuğsuz için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Hikmet Tuğsuz içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.
Hikmet Tuğsuz Potada Bu akşam Sörvayvır eleme adayı kim oldu? 18 Ocak 2022 Sürgün adasına kampına kim gitti? Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır’da dün akşam üçüncü eleme adayı belirlendi. 15 Ocak 2022 akşamı yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı, ”Sürgün Kampı” kararını duyurmuştu. Dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında 3. dokunulmazlık oyunu oynandı ve Gönüllüler oyunu kaybetti. Bu akşam Gönüllüler takımından bir aday eleme potasına gidecek. Peki, bu akşam eleme potasına giden dördüncü isim kim oldu?

Sörvayvır üçüncü eleme adayı kim oldu?

Sörvayvır’da en çok oyu alan yarışmacı Sürgün Kampına gidecek ve dördüncü eleme adayı olacak. Sürgün Kampına giden ilk yarışmacı Birsen olmuştu.  Sercan 4 oy alarak Sürgün adasına giden ikinci isim olmuştu. Sörvayvır’da üçüncü eleme adayı Gizem oldu. Bu akşam bir eleme adayı daha belli oldu. O isim Hikmet Tuğsuz olarak açıklandı.

Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Hikmet Tuğsuz ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Hikmet Tuğsuz Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Hikmet Tuğsuz sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Hikmet Tuğsuz için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir