Sörvayvır Seda Aktuğlu dan Survivor’da Akıl Limitlerini Zorlayan Olay – Polis Baskını ve Sınır Dışı Korkusu

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Seda ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Seda bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Seda dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Seda bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Seda Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Seda Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Seda için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Seda içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Seda Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Survivor Ekibine Kolombiya’da Polis Baskını

TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star’ın son bölümünde, yarışmacılara Kolombiya’da polis baskın düzenlendi. Baskının nedeni, Seda Aktuğlu’nun Kolombiya’da bir kadının telefonunu kullanarak babasına mesaj göndermek istemesi oldu.

Olay, Survivor yarışmacılarının Kolombiya’da bir ödül oyununda yer alması sonrası yaşandı. Oyun sonrası yarışmacılar, Dominik’e dönmek için havaalanına gitti. Ancak, havaalanında polis ekipleri yarışmacıları durdurdu.

Polis ekipleri, Seda Aktuğlu’nun Kolombiya’da bir kadının telefonunu kullanarak babasına mesaj göndermek istediğini öğrendi. Genç kadın, Seda’nın kaçırıldığını düşünerek polise haber vermişti.

Polis ekipleri, Seda Aktuğlu’nu ve yanındaki yarışmacıları sorguladı. Sorgulama sonucunda, Seda Aktuğlu’nun telefon sahibinden izin alarak mesaj gönderdiği anlaşıldı.

Polis ekipleri, yarışmacıların Dominik’e dönmesine izin verdi. Ancak, yarışmacılar havaalanında yaklaşık 1 saat beklemek zorunda kaldı.

Olayın ardından Acun Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılara olayı anlattı. Ilıcalı, “Ben böyle bir şey görmedim” diyerek olayın şaşkınlığını yaşadı.

Seda Aktuğlu’ndan Açıklama

Seda Aktuğlu, olayın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Aktuğlu, “Kolombiya’da bir ödül oyununda yer aldık. Oyun sonrası Dominik’e dönmek için havaalanına gittik. Ancak, havaalanında polis ekipleri bizi durdurdu. Polis ekipleri, benim bir kadının telefonunu kullanarak mesaj gönderdiğimi öğrendi. Genç kadın, beni kaçırıldığını düşünerek polise haber vermişti. Polis ekipleri, beni ve yanındaki yarışmacıları sorguladı. Sorgulama sonucunda, telefonun sahibinden izin alarak mesaj gönderdiğim anlaşıldı. Polis ekipleri, yarışmacıların Dominik’e dönmesine izin verdi. Ancak, yarışmacılar havaalanında yaklaşık 1 saat beklemek zorunda kaldı. Bu olay, benim hatamdan dolayı yaşandı. Bu nedenle yarışmacılardan ve izleyicilerden özür dilerim” dedi.

Sörvayvır Seda Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Seda Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Seda ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Seda Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Seda Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Seda sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Seda için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise sürpriz sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2024 Ocak 2023 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2024 Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın