Aksaray’da ‘Macera ve Aksiyon Parkı’ Hizmete Açıldı Sörvayvır 2023

Survivor 2023 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2023 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Aksaray’da ‘Macera ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Aksaray’da ‘Macera bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Aksaray’da ‘Macera dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2023 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2023 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2023 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Aksaray’da ‘Macera bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2023 de Aksaray’da ‘Macera Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2023 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Aksaray’da ‘Macera için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2023 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Aksaray’da ‘Macera içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2023 Nerede Çekilecek

Survivor 2023 için kritik tarih Ocak 2023. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Aksaray‘da ‘Macera ve Aksiyon Parkı’ bugün hizmete açıldı

AKSARAY – Aksaray Belediyesi tarafından Kılıçaslan Parkında inşa edilen Macera ve Aksiyon Parkı bugün hizmete açıldı.

Aksaray Belediyesi tarafından çalışmaları tamamlanan Macera ve Aksiyon Parkı Kılıçaslan Parkı içerisinde açıldı. Açılış gününde çocukların ve gençlerin akın ettiği park büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel ve bir o kadar da adrenalin içerikli macera parkına gelen çocuk ve gençler eğlencenin tadını çıkardı. Parkın açılışında konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Aksaray genelinde göreve geldiğimiz günden bugüne kadar birbirinden renkli ve eğlenceli birçok park yaptık. Özellikle yeşil alanlara ve parklara önem verdik. Yeniden yeşil Aksaray mottosuyla 120 binden fazla ağacı toprakla buluşturduk. Hedefimiz 200 bin ağaca ulaşmak. Bugünde şehrimizin ilk macera parkı olma özelliğine sahip parkımızı hizmete açıyoruz” dedi.

Konuşmasının devamında macera parkı hakkında detaylı bilgileri aktaran Başkan Dinçer, “Macera parkımızı çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin enerjilerini atabileceği, stresten uzaklaşabileceği, adrenalin tutkunlarının severek ve eğlenerek kullanabileceği nitelikte tasarladık. Parkımız toplam 8 bin metrekarelik alandan oluşuyor. Gençlerimizin ilgi ile beklediği parkımızın içerisinde birbirinden farklı oyun alanları bulunuyor” ifadelerini kullandı. Aksaray’da pek çok parkın şehre kazandırıldığını söyleyen Başkan Dinçer, “Kalanlar Millet Bahçesi, Fatih Millet Bahçesi, Tacin 2. Etap, Gülümse Park Şehit Eren Bülbül Parkı başta olmak üzere 30’un üzerinde parkı şehrimize kazandırdık. Macera park ise birçok büyük şehirde yer alan özellikle gençlerin stres ve deşarj olacakları eğlence mekanları arasında yer alıyor. Böylesine bir tesisi şehrimize kazandırarak şehrimizin sosyal anlamada gelişmesine de katkı sunmuş olacağız” şeklinde konuştu.

Macera Park’ın içerisinde, iki katlı 24 oyunlu ip parkuru, 15 metrelik etkinlik kulesi, etkinlik kulesi üzerinde 70 metrelik zipline, serbest düşüş oyun alanı, kader atlayışı oyun alanı, tırmanma duvarı, ip parkuruna giriş platformu, tek hat çift yön zipline (360 metreye 347 metre), 12 metre dev salıncak, Sörvayvır parkuru (10+10 oyunlu), file zıplama (50+50 metrekare), File korumalı ip parkuru ve salto trambolinin yer aldığını belirten Başkan Diçer, “Parkımızın tüm güvenlik testlerini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdik. Gayet eğlenceli heyecan verici bu parkımız diğer sosyal donatı alanlarımız gibi sevilerek kullanılacağını ümit ediyorum. Açılışımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Tatil günlerinde olmasına rağmen bu alanı böylesine dolduran ve katılan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Dinçer ve protokol üyeleri tarafından parkın açılış kurdelesi kesildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yasin Can – Yaşam

Aksaray Belediyesi Evren Dinçer Aksaray Yaşam Haberler

Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 Yarışmacısı oldu. Böylece Aksaray’da ‘Macera ekrana Survivor 2023 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Aksaray’da ‘Macera Survivor 2023 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Aksaray’da ‘Macera sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Aksaray’da ‘Macera için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın