Sörvayvır Ogeday Kriz Yarattı Ekstra yorumcusu Furkan Dede’nin Ogeday’la ilgili sözleri Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı: Sorgulama

Survivor 2023 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2023 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Ogeday ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Ogeday bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Ogeday dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2023 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2023 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2023 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Ogeday bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2023 de Sörvayvır Ogeday Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2023 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Ogeday için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2023 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Ogeday içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2023 Nerede Çekilecek

Survivor 2023 için kritik tarih Ocak 2023. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Sörvayvır Ekstra programının canlı yayında sinirler gerildi. Anıl’ın yarışmaya veda etmesi üzerine sinirlenen Furkan Dede, Ogeday’ın sakatlığına inanmadığını söyledi. Acun Ilıcalı ise finale günler kala yapılan yorumlara sinirlenerek canlı yayına bağlandı.

FURKAN DEDE: BEN BÖYLE BİR SAKATLIK GÖRMEDİM

Furkan Dede, Ogeday ile ilgili yaptığı konuşmada “Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir” dedi.

Sörvayvır Ogeday Kriz Yarattı Ekstra yorumcusu Furkan Dede'nin Ogeday'la ilgili sözleri Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı: Sorgulama Sörvayvır 2022

“NİSA POTADAYSA SEBEBİ OGEDAY”

Ogeday ve Nisa’nın ilişkisi hakkında da konuşan Dede, “Bugün Nisa potadaysa bunun sebebi sensin Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben anlamıyorum. İşin bir de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne sevmiyorum. Bu nasıl ilişki ya” ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI YAYINA BAĞLANDI

Furkan Dede’nin sözlerine sinirlenen Acun Ilıcalı ise telefonla canlı yayına bağlandı. Dede’nin sözlerine sinirlenen Ilıcalı, “Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o” dedi.

“20 PARKUR SAKAT ŞEKİLDE YAPTI”

Furkan Dede ise Ilıcalı’nın sorusuna şöyle karşılık verdi: “Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir problemi varsa 20 parkur sakat şekilde yapması iyileşme sürecine girmesi de kafamda soru işareti”

Sörvayvır Ogeday Kriz Yarattı Ekstra yorumcusu Furkan Dede'nin Ogeday'la ilgili sözleri Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı: Sorgulama Sörvayvır 2022

“BU YAYINI TEKRAR SEYRET”

Dede’nin sözlerine iyice sinirlenen Acun Ilıcalı, “Soruyu sor, soru ne?” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Risk alırsın aşırı acır ama çıkarsın, ödül de bireysel. Buradaki asıl konu şu, sen bütün konuşmanda düşüncesel zana geçtin. Ogeday’ın düşünceleriyle ilgili zanda geziyorsun devamlı. Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son derece agresif tavırla Ogeday’ın hareketlerini niyeti bu diyerek… Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik’i arayın doktorla konuşun! Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun.”

ACUN ILICALI ÇİLEDEN ÇIKTI

Furkan Dede’nin ısrarla soru işaretinin olduğunu söylemesi üzerine iyice sinirlenen Ilıcalı “Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış” diyerek kızdı.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Furkan Dede, 4 Haziran’da da Twitter hesabından yaptığı “Bugün Sörvayvır’da birçok maçın bilerek kaybedildiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam” paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Sörvayvır Ogeday Kriz Yarattı Ekstra yorumcusu Furkan Dede'nin Ogeday'la ilgili sözleri Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı: Sorgulama Sörvayvır 2022

Acun Ilıcalı Furkan Dede Tv8 Magazin Haberler

Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Ogeday ekrana Survivor 2023 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Ogeday Survivor 2023 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Ogeday sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Ogeday için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın