Acun Ilıcalıdan Taner Tolga Tarlacı açıklaması: Yüzünü dahi…

Paylaş

Acun Ilıcalı Taner Tolgacı hakkındaki soruya yanıt verdi.

Şahsım hakkında söylediği o çirkin sözlerden sonra ona herhangi bir yapımımda asla yer vermem, yüzünü dahi görmek istemiyorum, Allah onun da gönlüne göre versin.

Paylaş

Taner Tolga Tarlacı’nın gelecek sene Sörvayvır’da yarışıp yarışmayacağı hakkındaki soruya ise Acun Ilıcalı şöyle cevap verdi:

Asla böyle bir durum söz konusu olamaz. O şahsın benimle ilgili söylediği çirkin sözlerden sonra onunla bir yapımda çalışma şansım yok.

O Ses Türkiye açıklaması

Paylaş

O Ses Türkiye açıklaması

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in yönelttiği sorulardan biri de O Ses Türkiye yarışmasıyla ilgiliydi: O Ses Türkiye’de jüri üyeleri değişecek mi? Acun Ilıcalı, seyircinin jüri değişimini olumlu bulduğunu, dört jüri üyesini de çok sevdiğini fakat bir değişiklik yapacaklarını ifade etti.

Sörvayvır'da corona riski var mı?

Paylaş

Sörvayvır’da corona riski var mı?

Bulunduğumuz bölgede corona vakası çok az. Çekimlerimizin yapıldığı alana zaten özel güvenlikle giriliyor, buradan dışarı çıkmıyoruz; kimsenin de girmesine müsaade etmiyoruz. O yüzden burada izoleyiz, corona riski mevcut değil. Corona virüs yüzünden bazı oyun ve parkurları iptal ettik, denizle ilgili çekimleri de yapamıyoruz.

Mesut Özil sözleri

Paylaş

Mesut Özil sözleri

Koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım, Mesut Özil de ailece görüştüğüm yakın bir dostum. Bana bu konuyla ilgili sayısız soru geliyor ama artık bu konuda konuşmak istemiyorum, lütfen Mesut Özil’in sevgili menajeri Erkut’a sorular sorulsun.

Beyaz Show geri mi dönüyor?

Paylaş

Beyaz Show geri mi dönüyor?

Beyazıt Öztürk ile çok iyi arkadaş olduğunu belirten Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye ile çok fazla uğraştıklarını, eğer zaman kalırsa ve Beyazıt Öztürk’ten de böyle bir istek gelirse Beyaz Show’un geri gelmesi konusunda elinden geleni yapacağını ifade etti.

Kürtçe şarkı açıklaması

Paylaş

Kürtçe şarkı açıklaması

Acun Ilıcalı, “Kürtçe’ye karşı, TV8’de yarışmacıların Kürtçe konuşmasına karşı” tarzında çıkan söylemlere de açıklık getirdi.

Fitne çıkarmak isteyen birileri anca bu söylemleri çıkarabilir. Çünkü bununla ilgili elinizde ne var deseler kimsenin bir şey söyleyebileceğini düşünmüyorum.

Acun Ilıcalı, hayatı boyunca hiç kimseyi din, dil ya da ırk ile ilgili dışlamadığını söyledi.

Paylaş

Son yarışmamızda bir yarışmacımız canlı yayında annesine Kürtçe bir şarkı söylemek istediğini söyledi. Ben de, “Tabii ki” dedim. Şimdi böyle bir iddia hala varsa o zaman ne düşüneceğiz? Bizi birbirimize düşürmek isteyen hainler, provokatörler her zaman bunu yapacaklar, yapmaya devam edecekler. Bizim ne seyircimiz, ne dostlarım ne de arkadaşlarım böyle bir oyuna zaten gelmez. Böyle bir iddiada bulunmak tek kelimeyle şerefsizliktir.

Takvim

açıklama Sörvayvır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir