Canlı yayında soğuk rüzgarlar! Cem Belevi’nin eski sevgilileri İrem Derici ve Bircan Bali bir araya geldi Sörvayvır 2023

Survivor 2023 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2023 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Canlı yayında ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Canlı yayında bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Canlı yayında dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2023 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2023 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2023 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Canlı yayında bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Canlı yayında Survivor 2023 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2023 de Canlı yayında Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2023 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Canlı yayında için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2023 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Canlı yayında içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2023 Nerede Çekilecek

Survivor 2023 için kritik tarih Ocak 2023. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Canlı yayında Survivor 2023 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Bu hafta eski Sörvayvır yarışmacısı Atakan Işıktutan ile aşk yaşamaya başlayan İrem Derici, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Daha önce Cem Belevi ile olaylı şekilde ayrılan İrem Derici ve Bircan Bali, Arto Dalga’nın ısrarlı soruları üzerine gerildi.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Sivri diliyle tanınan Arto Dalga’nın “Cem, İrem’den aldığı kolyeyi Bircan’a mı verdi?” sorusu canlı yayında soğuk rüzgarlar estirdi. Bali, “Kronoloji öyle değil. Neyse konuşmayalım bu konuyu” derken Derici de “Evet kapatalım” dedi.

Canlı yayında soğuk rüzgarlar! Cem Belevi'nin eski sevgilileri İrem Derici ve Bircan Bali bir araya geldi Sörvayvır 2023 Sörvayvır 2023

BİRCAN BALİ: İREM’DE KANACAK TİP VAR, UYARMAK LAZIM

Ebru Şancı’nın “Bu ikisinin gözlerine bir bakın, kanacak insanlar mı?” demesi üzerine sözlerine devam eden Bircan Bali, “İrem de biraz kanacak tip var. Onu bazen uyandırmak gerekiyor. Biz İrem’le eski dostuz. Yıllar önce down sendromu çocuklar için yardım kampanyası başlatmıştım biz orada tanıştık. İrem için hep iyi kalpli bir insan derim” şeklinde konuştu.

Canlı yayında soğuk rüzgarlar! Cem Belevi'nin eski sevgilileri İrem Derici ve Bircan Bali bir araya geldi Sörvayvır 2023 Sörvayvır 2023

İrem Derici Cem Belevi Magazin Haberler

Canlı yayında Survivor 2023 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Canlı yayında Survivor 2023 Yarışmacısı oldu. Böylece Canlı yayında ekrana Survivor 2023 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Canlı yayında Survivor 2023 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Canlı yayında Survivor 2023 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Canlı yayında sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Canlı yayında için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın