Sörvayvır Batuhan Karacakaya’nın kardeşinden Nisa’ya gönderme! Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Batuhan ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Batuhan bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Batuhan dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Batuhan bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Batuhan Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Batuhan için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Batuhan içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Batuhan Karacakaya’nın kardeşinden Nisa’ya gönderme!

Sörvayvır Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Nisa'ya gönderme! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Büyük bir heyecanla beklenen Sörvayvır finali gerçekleşti ve şampiyon Nisa Bölükbaşı oldu. Batuhan Karacakaya’nın kardeşi Melisa Karacakaya, Sörvayvır şampiyonu Nisa Bölükbaşı’na sosyal medya hesabından gönderme yaptı.

01.07.2022 10:43

A A

 

Batuhan Karacakaya ve ailesinin Sörvayvır finali gündeminde yaptığı paylaşımları dikkat çekti. Batuhan Karacakaya’nın annesi oğlunun hakkının yendiğini söyleyince Acun Ilıcalı jet hızıyla yanıt verdi ve daha önce Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin aktif olduğunu bu sezon da aynı durumun Batuhan Karacakaya’nın annesiyle yaşandığını söyledi.

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında ise “Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir?” dedi.

Batuhan Karacakaya’nın kardeşi Melisa Karacakaya’nın hedefinde de Sörvayvır şampiyonu Nisa Bölükbaşı vardı.

Melisa Karacakaya paylaşımında “Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı. Oy atan destek olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Batuhan ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Batuhan Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Batuhan sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Batuhan için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın