Sörvayvır Nisa 2022 ŞAMPİYONU! Sörvayvır kim kazandı? 2022 Sörvayvır kim oldu, şampiyon belli oldu mu? Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Nisa ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Nisa bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Nisa dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Nisa bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Nisa Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Sörvayvır Nisa Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Nisa için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Nisa içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Nisa Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Son dakika: Sörvayvır 2022 Şampiyonu belli oldu! Sörvayvır kim kazandı? Nisa şampiyon oldu! 2022 Sörvayvır kim oldu?

Sörvayvır Nisa 2022 ŞAMPİYONU! Sörvayvır kim kazandı? 2022 Sörvayvır kim oldu, şampiyon belli oldu mu? Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır 2022 şampiyonu kim oldu? Sorusu gündemde! Sörvayvır 2022 All Star’da bu akşam şampiyon belli oluyor. 2022 Sörvayvır All Star birincisi ya Adem Kılıççı olacak ya da Nisa Bölükbaşı olacak. Peki ama bu sene Sörvayvır’ı kim kazandı ?

01.07.2022 07:22 Son Güncelleme: 01.07.2022 07:29

A A
Abone ol Google News’de Paylaş FlipBoard’da Paylaş

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Sörvayvır All Star 2022 yarışmasında bu akşam SMS oylamasıyla Acun Ilıcalı şampiyonu açıklayacak. Sörvayvır 2022 şampiyonu, kazananı merak ediliyor. İlgiyle araştırılıyor. Canlı yayında kazananın belli olacağı yarışmada son ikiye Adem ve Nisa kaldı. Peki ama Tersane İstanbul’da gerçekleşen finalin birincisi kim oldu? Dakikalar sonra Acun Ilıcalı noter huzurunda kazananı açıklayacak.

Sörvayvır kim kazandı?

Sörvayvır 2022’nin şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu.

Nisa Bölükbaşı, ”Siz dediniz ki genç taraf Nisa’yı abileri Adem’i destekliyor. Gençlerin beni desteklemesi inanılmaz güzel. Bu gençlerin hepsi Türkiye’nin geleceği. İnşallah onlara güzel bir örnek olmuşumdur. Her konuda… Başarılı olamadım istediğim kadarıyla ama insanlık konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. İnşallah herkes çok başarılı olur.” dedi.

Adem ise ”Ben gelirken küçük büyük orta yaş hiçbir şekilde ayırt etmedim. Kalbine dokunduğum herkes benimle olsun istedim sadece ve her seferinde de şunu söyledim. Ben burada kırmızı bandanayı taktığım günden beri bana inanan insanlar için mücadele ettim. Yaşlı nineler de var büyükler de küçükler de… Bilmiyorum… Bugün burada bir kişi şampiyon olacak. İkimizde buradan kazanarak gideceğiz evimize. Ben şampiyon gibi geldim buraya bir şampiyon gibi de evime gideceğim. Buradan kupayla gidemezsem kupam eksik olacak. Yıllar oldu hiç kadın şampiyon çıkmadı. Yarışmacı arkadaşlarımız da kadın şampiyon istiyoruz serzenişinde bulundu. Ben aslında bunu bir ay öncesinden söyledim. Ben şampiyon olamayacaksam bir kadının şampiyon olmasını isterim. Bunun algı şeklinde yönlendirilmesinden haz etmedim. Hepimiz bir annenin yavrusuyuz. Kadınlar zaten hayatımızın bir yerinde. Nisa zaten şampiyonluğu hak ediyor burada oturuyor. Şampiyon olursa ben de alkışlarım. Kadın erkek rekabetine gelmesini hiçbir zaman istemedim.” ifadelerini kullandı.

Ocak ayında başlayan 6 ay süren müthiş mücadelenin kazananı Nisa Bölükbaşı oldu. SMS oylamasıyla kupayı coşkuyla kaldırdı.

Nisa Bölükbaşı, ”Hepinizden Allah razı olsun. Ben çok önemli kişilere teşekkür etmeyi unuttum. Adem seni de tebrik ederim.” dedi.

Adem Kılıççı, ”Ben açıkçası kendi röportajımda da bahsetmiştim, ben şampiyon olamayacaksam kadın şampiyon olmasını istiyordum. Onlardan birisi kesinlikle Nisa idi. Elenenler de oldu. Halkımızın takdiri. Performans olarak gerçekten elinden gelen her şeyi yaptı. İnsanların kalbine dokunmuş ki kupayı kazandı. Tebrik ederim.” dedi.

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Nisa Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Nisa ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Nisa Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Nisa sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Nisa için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir