Sörvayvır Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver’in itirafı olay yarattı! Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2024 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2024 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Adem ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Adem bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Adem dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2024 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2024 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2024 1 Ocak 2024 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Adem bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Adem Survivor 2024 de yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2024 de Sörvayvır Adem Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2024 kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Adem için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2024 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Adem içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2024 Nerede Çekilecek

Survivor 2024 için kritik tarih Ocak 2024. Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Adem Survivor 2024 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver’in itirafı olay yarattı!

Sörvayvır yarı final gecesinde dün akşam büyük bir heyecan yaşanırken, Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver’in yaptığı itiraf adeta olay yarattı. Acun Ilıcalı tarafından konuşma yapması için mikrofon gönderilen Nil Şenver açıklamalarıyla herkesi gözyaşlarına boğdu. Nişanlısının açıklamaları sonrasında Adem Kılıççı’nın da gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

30.06.2022 12:10

A A

Sörvayvır Adem Kılıççı'nın nişanlısı Nil Şenver'in itirafı olay yarattı! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır yarı final gecesine dün akşam Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver’in yaptığı açıklamalar damga vurdu. “Adem sana bir şey itiraf etmek istiyorum” sözleriyle konuşmasına başlayan Nil Şenver, açıklamalarıyla herkesi gözyaşlarına boğdu. Nişanlısının yaptığı açıklamaların ardından başarılı yarışmacı Adem Kılıççı’da duygularına hakim olamadı.

Sörvayvır Adem Kılıççı'nın nişanlısı Nil Şenver'in itirafı olay yarattı! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

HABERİ PAYLAŞ Facebook’da Paylaş Twitter’da Paylaş Whatsapp’da Paylaş
Sörvayvır 2022 All Star yarı final gecesine, Sörvayvır finalistleri arasında yer alan Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver’in açıklamaları damga vurdu. Nil Şenver açıklamasında, “Aslında Adem sana bir şey itiraf etmek istiyorum. Ben ilk başta hastanede ameliyattan çıkmıştın ya, sen anesteziden uyanmamıştın. Ben baktım dizini gördüm ve dedim ki ‘Ne yapacak bu çocuk, dedim eyvah!’ yani nasıl yapacağız biz bu işi ve o zaman ben sabaha kadar uyuyamamıştım. Tabi sen o anesteziyle uyuyordun.

Sörvayvır Adem Kılıççı'nın nişanlısı Nil Şenver'in itirafı olay yarattı! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

HABERİ PAYLAŞ Facebook’da Paylaş Twitter’da Paylaş Whatsapp’da Paylaş
Ben dedim yani olmaz heralde bu dizle mümkün olmayacak. Tabi sana hiç çaktırmadım ben bu durumu. Hep yaparsın edersin dedim. Ama bak şimdi oradasın. Ben önce bunu nasip ettiği için ilk Allah’a sonra doktorlarına, sana her zaman inanan destekleyen destekçilerine ama en çok sana da teşekkür ediyorum. Çünkü ben bile o hastane yatağında olmaz heralde derken sen sonuna kadar geldin. Beni bu şekilde yanılttığın için sana çok teşekkür ederim.” sözleriyle programa damgasını vurdu.

Sörvayvır Adem Kılıççı'nın nişanlısı Nil Şenver'in itirafı olay yarattı! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

HABERİ PAYLAŞ Facebook’da Paylaş Twitter’da Paylaş Whatsapp’da Paylaş
Nişanlısı Nil Şenver’in yaptığı bu açıklamalar sonrasında duygularına hakim olamadı ve gözyaşı döktü. Nişanlısının açıklamalarının ardından duygu dolu anlar yaşayan Adem’de gözyaşlarını tutamadı. O anlar herkesin adeta kalbine işledi.

Sörvayvır Adem Survivor 2024 All Star ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Adem Survivor 2024 All Star Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Adem ekrana Survivor 2024 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Adem Survivor 2024 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Adem Survivor 2024 Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Adem sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Adem için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın