Sörvayvır Nagihan Elendi Demet Akalın, tepki gösterdi: Yazık günah Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Nagihan ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Nagihan bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Nagihan dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Nagihan bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Sörvayvır Nagihan Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Nagihan için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Nagihan içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Sörvayvır All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Nagihan, Hikmet ve Ayşe arasında yapıla SMS oylamasında adaya veda eden isim Nagihan oldu. Sıkı bir Sörvayvır izleyicisi olan Demet Akalın, şampiyon olmasını istediği Nagihan’ın elenmesine tepki gösterdi.

NAGİHAN KARADERE ELENDİ

Finale sayılı günler kala yarışmadan elenen Nagihan Karadere, veda konuşmasında “Söyleyecek bir şey yok. Büyük mücadeleler verdim. keşke finali görebilseydim sonu görebilseydim ama kısmet değilmiş. Tek üzüldüğüm konu kızımdan çok defa ayrı kaldım sonuca gidemediğim için… Sonuç tamamen seyircimizin elinde. Bana SMS gönderen herkese sonuna kadar teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sörvayvır Nagihan Elendi Demet Akalın, tepki gösterdi: Yazık günah Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

“YAZIK, GÜNAH”

Şarkıları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, Sörvayvır All Star yarışmasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Nagihan’ın elenmesine sinirlenen Akalın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Biz ne izledik 6 aya yakın… Yapın BBG evi SMS’le oynayın ötede… Yazık günah ve vallahi yazık… Ama tek gerçek var dışarıda gönüllerin kraliçesi Nagihan’dır ve efsane olarak kalacaktır. Nokta” diyerek tepki gösterdi.

Sörvayvır Nagihan Elendi Demet Akalın, tepki gösterdi: Yazık günah Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Nagihan Karadere Demet Akalın Instagram Magazin Haberler

Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Nagihan ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Nagihan Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Nagihan sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Nagihan için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir