Sörvayvır Evrim elendi mi? Sörvayvır kim elendi, SMS oy sıralaması, puan durumu! 7 Haziran 2022 Sörvayvır kim gitti? Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Evrim ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Evrim bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Evrim dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Evrim bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Evrim Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Sörvayvır Evrim Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Evrim için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Evrim içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Evrim Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Son dakika: Sörvayvır kim elendi, SMS oy sıralaması, puan durumu! 7 Haziran 2022 Sörvayvır kim gitti? Sörvayvır’a veda eden isim kim oldu?

Sörvayvır Evrim elendi mi? Sörvayvır kim elendi, SMS oy sıralaması, puan durumu! 7 Haziran 2022 Sörvayvır kim gitti? Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır 2022 All Star yarışmasının bu akşam saat kaçta başlayacağı merak ediliyor. Sörvayvır’da bu akşam eleme olması bekleniyor. Sörvayvır’da kim elendi sorusu gündemde… Peki ama Sörvayvır’a kim veda etti?

Sörvayvır’da kim gitti, kim elendi? sorusu gündeme geldi. Sörvayvır 2022 All Star yarışmasında heyecan devam ediyor. Finale doğru yarışmacıları eleme heyecanı sardı. Peki ama Sörvayvır’da elenen isim kim oldu?

Sörvayvır’da kim gitti?

Sörvayvır 2022 All Star yarışmasına geçen hafta Sema Aydemir veda etmişti. Sema, ”Elimden geleni yaptım. Gerçekten hem parkurda hem adada hem takımım için her zaman elimden geleni yaptım. Zor bir Sörvayvır yaşadım.” demişti. Sema’nın vedasıyla artık Sörvayvır’da yeni haftadan itibaren haftalık takımlar oluşmuştu. Bu hafta ise Sörvayvır’da eleme potasında Hikmet, Evrim, Nisa ve Anıl yer alıyor.

Sörvayvır 2022 All Star’a bu akşam veda eden isim belli oldu. Aday olan dört yarışmacı Nisa, Evrim, Anıl ve Hikmet arasından diğer yarışmacılardan daha az oy alan isim Evrim oldu. Evrim Keklik yarışmaya veda etti.

”Buradan gitmek istemiyorum”

Evrim, ”Çok güzel bir 5 ay geçirdim. İyi ki buraya geldim. Gönül ister şampiyon olmak kim istemez ki ben elimden geleni yaptım. Ben buradaki kitabımı kapattım, hayatımı kaybettim. Burada yaşananlar burada kaldı. Ülkeme döneceğim. Elimden geleni yaptım. Ama aslında bana oy atanların sayesinde bu kadar kaldım.” dedi.

Elenen belli olmadan önce son sözler…

Hikmet, ”Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Teşekkür ediyorum.” dedi.

Evrim, ”Dışarıda yüzlerce binlerce insan Sörvayvır olmak istiyor. Burada olmaktan çok mutluyum. 5 ayı devirmiş ve yolumuza devam ediyorken potaya girdim. Elendiğimde üzülürüm ama çok uzun bir yolda da 5 ay geçirdim. Çok güzel anılarım oldu. İlk defa bu kadar çok elenebilme ihtimalimin olduğunu hissediyorum.” ifadelerini belirtirken, Nisa, ”2020 de eleneceğimi hissettim ve bir tane büyük bir tablo yapmıştım. Bu konseye gelmeden önce de bir tablo yaptım. İçimden mi geldi tesadüf mü bilmiyorum. İyi ki de gelmişim.” cümlelerini söyledi. Anıl Berk Baki ise, ”Benim hayatımdaki en mutlu olduğum mezuniyet törenlerim derken ailemin gurur duyduğunu hissettiğim anlardı. Bunlara bir de 2018’deki final anım denk geldi. Gerçekten annemle babamın göğsünde o gururu hissetmiştim. 5 aya dönüp baktığımda kendi doğrularımda ilerlediğim için hepsine sahip çıkıyorum.” ifadelerini belirtti.

Bireysele geçiliyor

Acun Ilıcalı, ”Tam anlamıyla artık finale doğru yolculuğa bu elemeyle başlıyoruz. Sayınız 10’a düşecek, takım seçeceksiniz. 5-5 iki takım olacaksınız. Artık bundan sonra aralıksız dokunulmazlık oynayacaksınız ve son 8’in bir araya geldiği bireysel oyunlara geçilecek. İki eleme var. Daha sonra bireysele geçiyorsunuz.” dedi.

Sörvayvır Evrim Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Evrim Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Evrim ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Evrim Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Evrim Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Evrim sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Evrim için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir