Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Sörvayvır Ayşe ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Sörvayvır Ayşe bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Sörvayvır Ayşe dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Sörvayvır Ayşe bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Sörvayvır Ayşe Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Sörvayvır Ayşe için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Sörvayvır Ayşe içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır’da Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi!

Dün akşam 128. bölümüyle ekranlara gelen Sörvayvır’da takımlar oluşturuldu ve haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Ancak Batuhan oyunda gerilince konseyde de Ayşe’ye ateş püskürdü. İşte dün akşam Sörvayvır’da yaşananlarla ilgili detaylar…

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Çekimleri Dominik’te gerçekleşen ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Sörvayvır, bu yıl All Star formatıyla ekranlara geliyor. Evrim’in elenmesi sonrası son 10 kişinin kaldığı Sörvayvır’da hızlı eleme dönemi başladı. Üç dokunulmazlık oyunu sonrası dört eleme adayı çıkacak olan yeni haftada, ilk olarak takımlar belirlendi ardından da dokunulmazlık oyunun oynandı.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

8 Haziran akşamı yayınlanan 128’inci bölümde; kaptanlık oyununu erkeklerde Atakan, kadınlarda Nagihan kazandı. Takımlarını kuran ikiliden Atakan; Ogeday, Nisa, Hikmet ve Berkan’ı seçti. Nagihan da Adem, Anıl, Ayşe ve Batuhan ile takımını kurdu.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Takımları oluştuktan sonra dokunulmazlık için kıran kırana mücadele eden ünlüler takımında tansiyon yükseldi. Kum torbası atışında iyi olduğu için Adem’in birini seçmesi gerektiğini söyleyen Nagihan ve Ayşe’ye tepki göstermemek için dizlerine vuran Batuhan’a Adem sitem etti. “Batuhan seçmeler sırasında çok mızmızlanıyorsun yapma bunu. Gerek yok” diyen Adem’e yanıt veren Batuhan, “Mızmızlanmıyorum. Zaten bir şey söylememek için o hareketi yaptım. Yoksa ‘Neden hemen Adem dediniz?’ diye sormam gerekirdi” dedi.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Oyun sonunda iki turu da galip bitiren gönüllüler takımı oyunu ve ızgara tavuk ödülünü kazandı. Akşam adada günü değerlendiren ünlüler takımında ise Ayşe, oyunda Adem’in dışarda kalmasının onun yerine Batuhan’ın oynamasının yanlış olduğunu belirtti. Bunun üzerine Adem de “Bizim tek derdimiz takımın kazanması” dedi. Bu duruma tepki gösteren Batuhan daha sonra seçmeler sırasında yaptığı hareketin bir benzerini Anıl’ın da yaptığını ifade etti. Bunu görmediğini söyleyen Ayşe ise “Belki oyunu kaybettiği için dizine vurmuştur” deyince Batuhan ses tonunu yükseltti. İkili arasındaki tartışma konseyde de devam etti.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Konseyde konuşan Ayşe, “Adem abi bu atışta iyi olduğu için dışarda kalmasın dedik. Ancak ilk sayısını alan Batuhan da ‘Ben oynamak istiyorum” dedi. Batuhan iki tur dışarıda kalınca buna bozuldu. Onun vücut diliyle yaptığı hareket de Adem’i rahatsız etti. İkisinin gerginliği takıma yansıdı. Batuhan’ın ısrarla oyunu çıkmak istemesi bencilceydi. Henüz bireysel değiliz. Bunu sonrasında adada da konuştuk. Ama Batuhan bana “Boş konuşma, sen karışma” gibi tepkiler gösterdi. Ben Batuhan’ın potaya girmekten korktuğunu düşünüyorum” dedi.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Ayşe’ye yanıt veren Batuhan, “Çok güzel anlatıyor ama bir de benden dinleyin olanları. İlk turda Atakan’la oynadığım oyunu kazandım, sonra zaten Berkan beni seçti. Zaten biri dışarıda kalacak, ‘Kim seçsin?’ denilince hemen ‘Adem’ dendi. Ben de ses çıkarmadım sadece ellerimi yukarı kaldırdı. Ama sonrasında ‘Sen kendini ön plana attın, Adem senin yüzünden dışarda kaldı’ denildi. Ben zaten seçim yapmadım. Adada seslerimiz yükseldi, ancak Ayşe’den sürekli bir ‘evet, evet’ tarzında arka fon var. Anıl da bu hareketi yaptı deyince de Ayşe ‘Görmedim ama Anıl o hareketi kaybettiği için yaptı’ diyor. Görmediysen, duymadıysan konuşmayacaksın. Kız üç maymunu bile oynayamıyor” dedi.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sözlerine “Ayşe’ye tek bir konuda katılıyorum” diye devam eden Batuhan, “Son 20 gün kala ben buraya tırnaklarımla kazıyıp gelmişim. İşte tam bu ara birinin çıkıp engelli bir kardeşimizden hikaye yaratmasından korkuyorum. Burada bir mağduriyet hikayesi yaratılmaya çalışılıyor. Ben haksızlıktan korkuyorum. Geçen yıl benim hakkımı yedin. ‘Potadan korkuyor’ diyor. Hadsiz. Benim midem kaldırmıyor. Son dokunulmazlıkta yapılan şeyi affetmiyorum. Adem-Atakan mevzusu olduğunda Nisa’ya gidip yüzünü ekşiterek Adem demesini kaldıramıyorum. Hangi yüzüyle konuşacağını şaşırdım. Hep böyle şeyler yapıyor. Küçük hesaplar değil, büyük balık peşinde.

Sörvayvır Ayşe ile Batuhan arasında ipler gerildi! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sen böyle yaptığın için geçen yıl bu kadar olayı yaşadım ben” diye devam etti. Sonrasında eleme adayı çıkaran ünlüler takımında üç oy Ayşe, iki oy Batuhan aldı. Böylece yeni haftada potaya giden ilk isim Ayşe oldu.

Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Sörvayvır Ayşe ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Sörvayvır Ayşe Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Sörvayvır Ayşe sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Sörvayvır Ayşe için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir