Survivor Yağmur Banda Twitter açıklaması! Sörvayvır Gökhan’ı hedef aldı! Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Survivor Yağmur ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Survivor Yağmur bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Survivor Yağmur dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor Yağmur bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Survivor Yağmur Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Survivor Yağmur Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Survivor Yağmur için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Survivor Yağmur içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Survivor Yağmur Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.
Survivor Yağmur Banda Twitter açıklaması! Sörvayvır Gökhan'ı hedef aldı! Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Sörvayvır yarışmacısı Yağmur Banda geçen hafta yarışmaya veda etmişti. Bu hafta ise Gökhan adadan ayrıldı. Yağmur Banda Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ”Biz el ele tutuşup Selena’yı çağıralım dedik. Bugün şansımıza Burak Hoca geldi. Bu devran döner demiştim. Keşke sizlere izlediklerinizden fazlasını gösterebilsem.” dedi.

Yağmur Banda paylaşımında Berna Keklikler’i de etiketledi.

Biz el ele tutuşup Selena ’yı çağıralım dedik. Bugün şansımıza Burak Hoca geldi😬 Bu devran döner demiştim😌 @bernakeklikler

— Yağmur Banda (@Yagmurbandaa) April 26, 2022

Ayrıca Banda, ”Keşke size izlediklerinizden fazlasını gösterebilsem.” dedi.

Survivor Yağmur Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Survivor Yağmur Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Survivor Yağmur ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Survivor Yağmur Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Survivor Yağmur Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Survivor Yağmur sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Survivor Yağmur için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir