Barış Murat ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Sörvayvır’da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Barış Murat ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Barış Murat bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Barış Murat dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Barış Murat bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Barış Murat Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Barış Murat Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Barış Murat için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Barış Murat içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Barış Murat Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır yeni bölümü izleyen izleyiciler, Barış ve Nisa neden tartıştı? 25 Ocak Sörvayvır’da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı?Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? merak etti. Peki, Barış ve Nisa ayrı mı? Barış ve Nisa sevgili mi? Barış ve Nisa ayrıldılar mı? Detaylar sizlerle…

BARIŞ VE NİSA SEVGİLİ Mİ, AYRILDI MI?

Sörvayvır 2020 yarışmasıyla yıldızları parlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışma sonrası sürpriz bir aşka yelken açmışlardı. Sosyal medyada ilişkileriyle ön planda olan gözde çift ayrılık kararı aldı. Nisa’nın sevgilisinin kendi hayatını anlattığı kitapta yazanlardan dolayı ilişkiyi bitirdiği ortaya çıktı.

Sörvayvır 2020 yarışmasında tanışan ve sonrasında aşk yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çiftinden kötü haber geldi. Bir süredir ilişkilerinde çalkantılı dönem geçiren çift ayrılma kararı aldı. Nisa Bölükbaşı, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurarak dostça ayrıldıklarını söyledi. Yağcı ve Bölükbaşı ilişkisinin neden bittiği ise ortaya çıktı.

“GENÇKEN BENDEN YAŞÇA BÜYÜK KADINLARI TAVLIYORDUM”

Çiftin ciddi giden ilişkisi Barış Murat Yağcı’nın hayat hikayesini anlattığı kitabı “Her Şeye Rağmen” yüzünden tepetaklak oldu. Yağcı’nın eski ilişkilerini detaylarıyla yazdığı kitapta, “Gençken benden yaşça büyük bir kadını tavlamaya çalıştığım çok olmuştur. O tatmin duygusu çok hoşuma gidiyordu. Bir kişiye ulaşmak, onunla bir frekans yakalamak, sonra birlikte eve gelip sırtımı dönüp uyumak” sözleri kısa sürede gündem oldu.

Bunu yüzlerce kişiye yaptığını söyleyen Barış Murat Yağcı kitabında sözlerine şöyle devam ediyordu: “Karşımdaki kadın benim için aklından ‘Yüzü gözü düzgün, fiziği yerinde, dövmeleri ve tanınırlığı var, bu akşam onunla birlikte olacağım ve çok iyi geçecek’ diye geçiriyor. Fakat ben planlarını bozup ona istediğini vermeyince sanki ona bir ders vermiş oluyordum.” Bu sözleriyle kısa sürede gündem olan oyuncu için “Kendini beğenmiş”,”Ukala ve kadın düşmanlığı” yorumları yapıldı.

Barış Murat Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Barış Murat Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Barış Murat ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Barış Murat Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Barış Murat Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Barış Murat sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Barış Murat için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

BARIŞ VE NİSA AYRILDI

Kitabın içeriği sosyal medyada adeta bir patlama yaratınca Nisa Bölükbaşı da aldığı ayrılık kararını açıkladı. Sosyal medya hesabından iki cümlelik açıklama yapan Bölükbaşı “Barış ile olan ilişkimizi saygı sevgi çerçevesinde noktalandırdık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

25 OCAK SURVİVOR BARIŞ VE NİSA TARTIŞIYOR MU? BARIŞ NE DEDİ? NİSA NE DEDİ?

Bugünkü yeni bölüm fragmanında Sörvayvır ödül oyununda Yağmur Barış’a “Bak takım arkadaşlarının hiçbiri bunu yapmıyor.” açıklamasını yapmıştı. Ardından Barış ise “Hiç muhatabım değilsin. Hiç muhatap olma benimle.” açıklamasını yapıyor. Sonrasında Nisa, Yağmur’a Barış için “Yağmur boş ver, sen onun seviyesine düşme. Gel.” diyor. Ardından Barış Nisa’ya dönerek “Onu kim söyledi? Sen mi?” şeklinde soru soruyor.

Barış Murat ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Sörvayvır'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? Sörvayvır All Star 2022 Sörvayvır 2022

Fragmandan sonra izleyiciler ikili arasında tartışma mı çıkıyor merak etmişti. Detayları yeni bölümden izleyeceğiz…

 

Sörvayvır 2022, Gündem, Magazin, Haber

 Sıkça Sorulan Sorular

Nagihan Karadere, Adem Kılıççı, Avatar Atakan gibi başarılı isimler ünlüler takımında yer alırken, gönüllüler takımında ise Ogeday Girişken, Ardahan Uzkanbaş gibi sevilen isimler yer alacak.

Survivor 2022 15 Ocak 2021 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor 2022 All Starın Dominik te çekileceği kesinleşti.

Acun Ilıcalı nın adaya her gelişi olay olduğu için bu yılki gelişi ile ilgili sır merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir