Birsen Bekgöz Sürgünde Sörvayvır’da Acun Ilıcalı sürgün kampını açıkladı, yarışmacılar şoke oldu Sörvayvır All Star 2022

Survivor 2022 Başlıyor. Yer alan isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı Survivor 2022 de belli olan ilk isimler şok etkisi yaratacak. Birsen Bekgöz ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Survivor Kadrosu seyirciler arasında en çok konuşulan konu olurken, Birsen Bekgöz bu isimler arasında kendine yer buldu ve hayranlarını memnun etti. Birsen Bekgöz dahil Survivor Yarışmacılarından hangileri ön planda yer alacak, Survivor 2021 için akıllardaki en önemli soru.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 15 Ocak 2022 itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak. Birsen Bekgöz bu tarihten sonra Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda olacak. Birsen Bekgöz Survivor 2022 All Star da yer alacak olan yarışmacının yapacakları heyecanla bekleniyor.

Survivor 2022 de Birsen Bekgöz Başarılı Bir Yarışmacı Olacak mı?

Survivor 2022 All Star kadro çalışmaları uzun süredir Acun Medya yetkililerinin uğraşları ile devam ediyordu. Kadrolar belli olduktan sonra Birsen Bekgöz için kadroda olması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Survivor 2022 Kadrosu pek çok kişinin hayallerini süslediği gibi Birsen Bekgöz içinde bir hayaldi. Bu hayal gerçek oldu.

Survivor 2022 Nerede Çekilecek

Survivor 2022 All Star için kritik tarih Ocak 2022. Pandemi sebebiyle Dominik te çekilip çekilemeyeceği tartışılırken çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala Dominik'te çekilmesi kesinleşti. Birsen Bekgöz Survivor 2022 yarışmacısı olarak Dominik yolculuğu başladı.

Sörvayvır All Star’ın ilk bölümü büyük sürprizlere sahne oldu. Acun Ilıcalı, konseyde yarışma tarihinde ilk defa yapılacak sürgün kampı uygulamasını açıkladı. Sörvayvır’a gelen yeni uygulama yarışmacıları şaşırtırken, konseydeki oylamada en düşük oyu alan Birsen sürgün kampına giden ilk isim oldu.

Birsen Bekgöz Survivor 2022 ile Ekranlara Dönüyor

Sosyal medya ortamında dolaşan iddialar gerçek oldu, Birsen Bekgöz Survivor 2022 Yarışmacısı oldu. Böylece Birsen Bekgöz ekrana Survivor 2022 ile dönüş yapmış oluyor. Şimdi yarışmalarda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Birsen Bekgöz Survivor 2022 Yarışmacısı Oldu. Destekliyor musunuz?

Birsen Bekgöz Survivor 2022 All Star Kadrosunda kendisine yer buldu, kendisini desteklemeyi düşünüyor musunuz? Eğer Birsen Bekgöz sizin favori yarışmacınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Birsen Bekgöz için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir