Sörvayvır Steven elendi mi? Steven neden yok? Sörvayvır Steven kimdir? Steven Salam nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Bugün eleme konseyinde eleme adaylarından birisi adaya veda edecek. Eleme adaylarından olan Stevenkimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

SURVİVOR STEVEN ELENDİ Mİ?

8 Haziran Sörvayvır eleme gecesinde elenen isim Steven oldu.

Sörvayvır’da bu hafta elemeye kalan Aleyna, Steven ve Ayşe arasında SMS oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacı mavi takımdan Steven oldu. Steven’ın elenmesiyle takım arkadaşları büyük üzüntü yaşadı.

Sörvayvır Steven elendi mi? Steven neden yok? Sörvayvır Steven kimdir? Steven Salam nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Sörvayvır 2021

SURVİVOR STEVEN SALAM KİMDİR?

Steven Salam Sörvayvır 2021 Gönüllüler kadrosunda yer alıyordu. Sörvayvır Steven, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nden 2011’de Türkiye’ye gelmiş ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu. Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu. Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatör’den Süper Amatör’e çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum Sörvayvır’a” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıklamıştı.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir