2021 Sörvayvır Dora elendi mi? Sörvayvır 2021 ilk haftada kim elendi?

Türkiye’nin en çok izlenen yarışması Sörvayvır‘da bugün ilk haftanın ilk elemesi gerçekleşecek. Bu hafta Sörvayvır 2021’de Gönüllüler takımı iyi bir performans gösteremedi. Bu yüzdem Sörvayvır 2021 eleme adayları Gönüllüler takımından çıktı. Gönüllüler takımından Şubat’ta Dora ve Sena eleme adayı olmuştu. Peki, Sörvayvır 2021’den kim gidecek? Sörvayvır 2021 kim elendi? Sörvayvır Dora elendi mi?

SURVİVOR 2021 KİM ELENDİ?

Adaya veda eden son isim 27 Nisan’da belli olmştu. ismi belirlemek için toplanan ada konseyinde SMS birincileri de 2 aday çıkardı. Ardından bir kişi Sörvayvır’a veda ediyor. 27 Nisan Salı günü Sörvayvır’dan elenen isim ise ünlüler takımından İlayda oldu.

SURVIVOR DORA ELENDİ Mİ?

Dora Uğurtan’ın yarışmada yer almaması dikkat çekti. Dora Uğurtan elenmedi ancak sakatlığı bulunuyor.

SURVİVOR DORA UĞURTAN KİMDİR?

Sörvayvır yarışmacısı Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğmuştur. Uğurtan Dora 37 yaşındadır. 2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Sörvayvır Uğurtan Dora, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Sörvayvır Uğurtan Dora, yüksek öğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İktisat bölümünde yaptı. Sörvayvır 2021 izleyicilerinin merak ettiklerinden biri de, Uğurtan Dora’nın ne iş yaptığı. Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir