Sörvayvır Murat kimdir? Sörvayvır Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

Sörvayvır 2021 sezonunda sunuculuk yapan Sörvayvır Murat kimdir? Sörvayvır Murat Ceylan kaç yaşında, nereli? Sörvayvır Çağrı Murat Ceylan kavgası! Murat Ceylan kaç yılında Sörvayvır yarışmasına katıldı?

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra’ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şuan ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir. Sörvayvır Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Sörvayvır Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır. 17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı. 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İnglizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynadı.

ÇAĞRI ATAKAN DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Bu akşam yayınlanacak Sörvayvır yarışmasında kıyasıya mücadele yarışmacılar arasında gerginliğe neden olacak. Sörvayvır 44. fragmanda ünlüler takımında yarışan Çağrı, ilk olarak karşı takımın oyuncuları ve daha sonra sunucu Murat Ceylan ile tartışmaya girdiği görülmekte.

ÇAĞRI ATAKAN MURAT CEYLAN TARTIŞMASI

İkili arasında tartışma yaşandığı yayınlanan fragmanda gözükmekte. Çağrı Atakan’ın sinirlerine hakim olamayıp “sanane ” demesi üzerine Murat Ceylan’ın sinirlendiği gözüküyor.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir