Sörvayvır’dan diskalifiye olan Cemal Hünal, reyting rekortmeni diziye katıldı

Issız Adam filmindeki rolüyle hafızalara kazınan Cemal Hünal, katıldığı Sörvayvır 2021’den sakatlığından dolayı diskalifiye edilmiş, yarışmaya gözyaşları içerisinde veda etmek zorunda kalmıştı.

Sörvayvır'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, reyting rekortmeni diziye katıldı Sörvayvır 2021

SİNAN ROLÜNE HAYAT VERECEK

Ani ayrılığıyla hayranlarını üzen Cemal Hünal, ekranlara reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisi ile dönüyor. Hünal, başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un yer aldığı dizide, Sinan rolüne hayat verecek. Ünlü oyuncunun diziye hangi bölümde dahil olacağı ise henüz netlik kazanmadı.

SAĞLIK PROBLEMLERİ YÜZÜNDEN ADAYA VEDA ETMİŞTİ

Performansı ile Sörvayvır 2021’e damga vuran Cemal Hünal, fiziksel durumu nedeniyle yarışmaya veda etmişti. Doktor Metin Kuş’un değerlendirmesi sonucu adadan ayrılan Hünal hakkında açıklamayı Acun Ilıcalı şu sözlerle yapmıştı: “Cemal’in fiziksel olarak Sörvayvır performansı sırasında bazı problemleri oldu. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı. O nedenle Cemal Hünal’ın Sörvayvır’a devam etme şansı bulunmuyor.”

Sörvayvır'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, reyting rekortmeni diziye katıldı Sörvayvır 2021  Sörvayvır'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, reyting rekortmeni diziye katıldı Sörvayvır 2021  Sörvayvır'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, reyting rekortmeni diziye katıldı Sörvayvır 2021] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir