Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor?

Çukur’un 30 Kasım Pazartesi ekrana gelecek olan 4. sezon 13. yeni kısmından sansasyonel bir fragman yayınlandı. Cumali’nin, Çağatay’ın karşısına çıktığı tanıtımda Çağatay, Çukur’un tapularını ancak Cumali can verdiğinde kardeşine vereceğine söyleyerek herkesi şoke ediyor. Çağatay Erdenet’in “Tapuları almaya mı geldiniz? Bunları size vermeyeceğim. Ama söz veriyorum yarın akşam kardeşinize vereceğim. Siz can verdikten sonra. Şimdi gidin beğendiklerinizle bir akşam yemeği yiyin, hoş müddet geçirin. Cumali bey cehennemde görüşürüz” lafları dikkat çekiyor.

Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor? Magazin Sörvayvır 2020

CUMALİ’DEN AİLESİNE DUYGUSAL VEDA

Kardeşi Yamaç ile barışan Cumali ise ailesiyle beraber son kere yemek yiyor. Cumali, Selim ve Yamaç’a “Birbirinize iyi bakacaksınız. Uyuştuk mu aslan parçaları” öğüdünde bulunuyor. Cumali’nin vedayı anımsayan hareketleri dikkat toplarken uslara, “Çağatay, Cumali’nin sonunu getirecek mi?” suali geliyor.

Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor? Magazin Sörvayvır 2020

ÇUKUR YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelecek. Yamaç ve Cumali, İdris’in vefatı üzerine ilk kere hakikat bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç, Cumali’nin Çağatay’a kaptırdığı tapuları bildiğinde harekete geçip sürpriz bir adla iş birliği yapacak.

Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor? Magazin Sörvayvır 2020] }