Sörvayvır ’da finale kimler kaldı? Sörvayvır yarı finalinde kim elendi?

Sörvayvır’da dün gece biri daha elendi ve Sörvayvır 2020’nin finaline kalan isimler belli oldu. Barış, Cemal Can ve Yasin yarı finalist olarak dün akşam yarıştı. İşte bu akşam gerçekleştirilecek finale kalan isimler ve Sörvayvır 2020 finaline dair detaylar…

Sörvayvır ’da dün akşam yarı final heyecanı yaşanıdı. Sörvayvır yarı finali canlı yayın olarak Galataport İstanbul ’da düzenlenirken SMS oylamasının ardından bir yarışmacı daha şampiyonluk şansını yitirdi.

SURVİVOR YARI FİNALDE KİM ELENDİ?

Sörvayvır 2020 yarı finalinde Cemal Can, Yasin ve Barış finale kalabilmek için oylama sonuçlarını bekledi. Uzun süren Sörvayvır 2020 macerasında bir isim daha elenerek hayallerine veda etti. SMS oylamasının ardından Sörvayvır’dan elendi. Bu isim SMS’te en az oyu alan Yasin Obuz oldu ve Sörvayvır 2020’de 3’üncü olmayı başardı.

SURVİVOR ’DA FİNALE KİMLER KALDI?

Sörvayvır 2020’nin bu akşamki yarı final bölümü nefesleri kesti. İstanbul’da canlı yayınlanan Sörvayvır yarı finalinde Yasin en az oyu alarak Sörvayvır’a veda eden son isim oldu.

Sörvayvır ’da finale kimler kaldı? Sörvayvır yarı finalinde kim elendi? Sörvayvır 2020

Yasin’in elenmesinin ardından finale kalan iki isim Cemal Can ve Barış oldu. Sörvayvır 2020’nin büyük finali 14 Temmuz Salı akşamı İstanbul’dan canlı yayın ile ekranlara gelecek ve şampiyon belli olacak.

Sörvayvır ’da finale kimler kaldı? Sörvayvır yarı finalinde kim elendi? Sörvayvır 2020

GALATAPORT NEREDE, HANGİ SEMTTE?

Galataport İstanbul, Beyoğlu ilçesinin Karaköy semtinde yer alıyor. Galataport, Karaköy Rıhtımı ’ndan Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü ’ne kadar sahil şeridine yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir. Proje kapsamında yeni bir kruvaziyer terminali, bekleme alanları, biletleme kontuarları, devlet otoriteleri için kullanım alanları, duty free dükkanları, teknik alanlar, otel, restoran ve diğer ticari işletmeler yer alacak.] }

Bir cevap yazın