Sörvayvır yarışmacısı Semih Öztürk’ten “Adada namaz kılınıyor?” sorusuna cevap: Namaz kılan, dua eden vardı

Eskiden Sörvayvır’da yarışan ve şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Sörvayvır Ekstra programında yorumculuk yapan Semih Öztürk, YouTube kanalından yarışma hakkında merak edilen soruları cevapladı.

“ADADA KAVGA EDECEĞİNE İBADET ETMEK ÇOK MANTIKLI”

“Sörvayvır’da ibadet ediliyor mu” sorusuna cevap veren Semih Öztürk, “Evet, ben şahit oldum; namaz kılan, dua eden arkadaşlarımız vardı. Bol bol vaktin var; adada kavga edeceğine ibadet etmek çok mantıklı gidecek arkadaşlara da tavsiye ederim” dedi. Öztürk, açıklamalarında herhangi bir isim vermekten de kaçındı.

“ADADA SİGARA İÇMEK YASAK”

Adada sigara içip içilmeme konusundan da bahseden Öztürk, “Adada kesinlikle ama kesinlikle sigara içmek yasaktı. Zaten genellikle sporcular katıldığı için onların da hayatlarında sigara olmuyordu” şeklinde konuştu.

Sörvayvır yarışmacısı Semih Öztürk'ten "Adada namaz kılınıyor?" sorusuna cevap: Namaz kılan, dua eden vardı Sörvayvır 2020

“ADAYA EŞYA GÖTÜREMİYORSUN”

Adaya eşya götürme konusundan bahseden Öztürk, “Çanta kafana göre eşya koyamıyorsun. Çantada sadece yağmurluk, matara ve eşofman takımı oluyor” dedi.

Sörvayvır yarışmacısı Semih Öztürk'ten "Adada namaz kılınıyor?" sorusuna cevap: Namaz kılan, dua eden vardı Sörvayvır 2020

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir