Demet Akalın ve Deniz Seki’nin yıllardır devam eden dostluğu bitti

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Demet ve Alişan İle Sabah Sabah programının 20 Kasım Cuma günkü davetliyi Çağla oldu. Çağla’nın programa katılması ise Demet Akalın ve Deniz Seki’nin arasındaki iplerin gerilip dostluğun bitmesine neden oldu.

DENİZ, DEMET VE ALİŞAN’I SİLDİ

Şarkıcı Çağla, İbo Show’da Ahmet Kaya’nın ‘Nereden Öğreneceksiniz’ şarkısını seslendiren Deniz Seki’nin detone olmasına tenkit etmişti. Deniz Seki ve Çağla arasındaki detone münakaşası gelişmiş ve ikili, sosyal medya üzerinden tartışmıştı. Deniz Seki bu vakanın ardından yakın dostu Demet Akalın’ın programında Çağla’yı görünce küplere bindi. Akalın ve Alişan’a tepki gösteren Seki, ikiliyi sosyal medyada yasakladı.

Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti Magazin Sörvayvır 2020

YILLARIN ARKADAŞLIĞI CANLI YAYINDA BİTTİ

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Çağla’yı programına davetli olarak alan arkadaşı Demet Akalın’a “Senin arkadaşlığın bu kadar mı?” diyerek sert çıktı. Deniz Seki’nin laflarına ise Demet Akalın canlı yayından yanıt verdi. Asaplarına egemen olamayan Akalın, “Ben senin yanına cezaevine geldim, savcılığa gittim ve duruşmalarda aylarca uğraştım öğreniyorsun. O kavuşturma kağıdını alabilmek için anam ağladı. Özel yaşamımla da ilgili. Annem ağladı ayrı ben ağladım ayrı. Arkadaşlık filan bunları geçiniz ya ben kavramıyorum ki seni. Biz sana pazartesi günü dedik. Üstelik Çağla buraya 2 haftadır gelecekti zati kız şarkısını bekliyordu. Sana inat olsun diye değil. Dün o kadar sinirim bozuldu ki… Sen neredeydin? Ben boşandım bana haciz geldi. Ben hiç telefon açmadan kapıyı açtığımda orada Işın Karaca vardı” dedi.

Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti Magazin Sörvayvır 2020] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir