Youtuber Çağdaş Özsarı’yı, aslan balığı zehirledi

Reel hayat alanı Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus’un batı kısımları olan, küresel ısınmanın tesiriyle beraber Akdeniz’e göç eden zehirli cinsler arasındaki aslan balığı, son senelerde Antalya kıyılarında da çokça görülmeye başlandı. Kemer’de sık sık dalış yapan ve bu dalışlara ait görüntüleri YouTube kanalında paylaşan dalgıç Modern Özsarı, daha evvel yeniden muhacir ve zehirli bir cins olan balon balığının elini ısırması sebebiyle yaralanmıştı.

ACISI DİNMEYİNCE SAĞLIK KURUMUNA GİTTİ

Önceki gün Kemer’den tekneyle denize açılan ve dalış yapan Özsarı, zıpkınla bir aslan balığı avladı. Balığı tekneye çıkaran Özsarı’nın parmağına, aslan balığının dikeni battı. Zehirli diken sebebiyle bir vakit acı sürükleyen ve sıcak su kaynatarak parmağına pansuman yapan Özsarı, acısı dinmeyince sağlık kurumuna gitti.

Youtuber Çağdaş Özsarı'yı, aslan balığı zehirledi

“DİKEN PARMAĞIMA BATINCA ŞİŞMEYE BAŞLADI”

Aslan balığını avladığı anı ve acı sürüklediği anları da görüntüleyen Özsarı, “Çekimler sırasında yemek için vurduğum aslan balığının dikenlerini kesmek için meblağken parmağıma battı. Parmağım öteki parmağımın iki katına yakın şişti. Çekime devam edecekken acıdan dolayı duramadım ve sağlık kurumuna gitmek zorunda kaldım” dedi.

Youtuber Çağdaş Özsarı'yı, aslan balığı zehirledi
Youtuber Çağdaş Özsarı'yı, aslan balığı zehirledi
Youtuber Çağdaş Özsarı'yı, aslan balığı zehirledi
Youtuber Çağdaş Özsarı'yı, aslan balığı zehirlediBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir