Bir Başkadır dizisinde Sinan’ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu

Masum ve Son dizileri ile büyük ses getiren Rejisör Berkun Oya’nın son bombası daha ilk günden Türkiye’nin gündemine oturan Bir Başkadır oldu. Başrollerini Hikaye Karayel, Fatih Çoğalman, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Derya Karadaş ve Esme Madra gibi adların yer aldığı dizi, sahneleriyle çok konuşulmaya devam ediyor.

SİNAN’IN SAHNESİ TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medyada binlerce yorumun yağdığı dizinin bir sahnesi ise seyirciyi ikiye dağıldı. Meryem’in evine pakliğe gittiği asosyal ve cinsel ilişki düşkünü olan Sinan’ın banyodaki mastürbasyon sahnesi usları karıştırdı.

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu

Her geceyi bir bayanla beraber olarak geçiren Sinan’ın yalnız kaldığı gecelerde banyoda Meryem’in paklik yaparken kullandığı başörtü ve giysileri koklayarak kendi kendini tatmin etmesi bazı izleyicilerin tepkisini çekti.

DİZİNİN MEVZUSU NE?

Bir Başkadır dizisi değişik sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı yaşamında afallatıcı rastlalarla yolları kesişen kendine has bir grup kişiliği mevzu alıyor. Bu şahsiyetler ya yeni bir yola yürümek ya da karışık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalıyor.

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu
Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem olduBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir