MasterChef Türkiye’de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı

MasterChef son kısımda dokunulmazlık çabası için her iki ekibin müsabakacıları düelloda karşı karşıya geldi. Ekiplere yemeklerde ana malzeme olarak kullanmaları için enginar, un, bonfile, palamut ve ayva verildi. Verilen malzemelerin ardından her yemek için bir düello yapıldı.

3-2’LİK SKORLA DOKUNULMAZLIĞI KAZANDILAR

İlk olarak soğuk başlangıç ve ara sıcak börek düellosu yapıldı. Verilen 40 dakikalık vaktin bitiminde şefler yemeklerin tadımını yaptı ve kazanan ekibin mavi olduğunu açıkladı. Bonfile ve palamuttan yapılacak ana yemekler için müsabakacılar tezgahlara geçti ve en iyi tabağı hazırlamak için kıyasıya yarıştı. Palamutta kazanan Sefa başka bir deyişle kırmızı ekip oldu. Bonfile ile yapılan ana yemekte ise kazanan Ayyüce başka bir deyişle mavi ekip oldu. Bu neticeyle mavi ekip, kırmızı ekibe 3-1 üstünlük sağladı. Ve dokunulmazlığı kazanan mavi ekip oldu.

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Magazin Sörvayvır 2020

FERTSEL DOKUNULMAZLIĞIN KAZANANI MUHAKKAK OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı ekip müsabakacıları bu kere fertsel dokunulmazlık oyunu için MasterChef mutfağına girdi. Fertsel dokunulmazlığı kazanmak için yarışan müsabakacılar bu sefer de mumbar dolması yaptı. Müddet sonunda son üçe kalan adlar Barbaros, Eray ve Uğur oldu. Gecenin üçüncüsü Barbaros olurken birincisi olan Uğur, fertsel dokunulmazlık oyununu kazandı.

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Magazin Sörvayvır 2020

GÖZDE AD ELEMEYE KALDI

MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden kırmızı ekipte ilk üzüntüye adayı için oylama yapıldı. Oylamada ismi en fazla yazılan ad olan Barbaros, haftanın ilk üzüntüye adayı oldu.

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Magazin Sörvayvır 2020
MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Magazin Sörvayvır 2020] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir