Yeni Aşkmı Doğuyor? Evrim’den Mert ile ilgili olay açıklamalar

Son bölümde Ada değiştirmek isterdim çünkü orada Mert’çiğim var. Şeklinde açıklama yapan Evrim aralarında Aşk mı başladı yorumlarını güçlendirdi.

Birleşme partisinde Evrim ile Mert başbaşa kalmış ve uzun uzun sohbet etmişlerdi.

Evrim Keklik, Survivor birleşme partisinde Mert Öcal ile uzun süre konuşmuştu. Parti sonrası açıklamalarda bulunan Evrim, “Ona artık Mert abi demiyorum. Dedi ki: Bana abi deme. ‘Tamam’ Mertcim sana abi demiyorum’ demişti. Survivor Panorama yorumcuları, Evrim’in bu açıklamalarını canlı yayında masaya yatırdı. 

Evrim neler söylemişti?

Gittik dün birleşme partisine. Herkes maskeli balo ve sahte yüzler. Bir gecelik. Orada ‘Hahahha, hihihih, canım cicim yaptık’ katlanmak zorunda kaldığımız insanlara. Karşı takımı ne kadar çok sevdim bu arada. Favorim: Mert

Ona artık Mert abi demiyorum. Dedi ki: Bana abi deme. ‘Tamam’ Mertcim sana abi demiyorum’ dedim . İyi kalpli bir adam. Zaman zaman problemler yaşadık. Arada ‘Mert efendi’ diyip giydirmelerim oldu. O da bana dün söyledi. Birleşme öncesi sohbet ettik. Dedim “Mert, sana arada röportajlarda giydirdim, sövdüm”. “Merak etme ben de aynısını yaptım’ dedi. “Öyleyse helalleştik’ dedim. Hiçbir problemim yok artık onunla ve diğerleriyle tabii ki. 

MERT İÇİN KARŞI TAKIMA GEÇERDİM

Son bölümde takım değiştirme ile ilgili yrum yapan Evrim “Karşı takıma geçmek isterdim. Değişiklik olurdu. Ayrıca orada Mert’çiğim var. Onunla bol bol sohpet ederdim.” diyerek Mert e bir mesaj daha gönderdi.

Evrim KEKLİK kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Sörvayvır 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul’a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir